CHAT :)

(POKUD VÁS ZAJÍMÁ, JAK CHAT DÁT NA BLOG, TAK UŽ SE VÁM TO NEPODAŘÍ, POKUD HO NEMÁTE NĚKDE ULOŽENÝ UŽ Z DŘÍVĚJŠKA! TEĎ UŽ NOVÝ VYTVOŘIT NEJDE!)


Únor 2009

Já vím.. ale nestíhám to.. čas prostě neskutečně letí :(

15. února 2009 v 16:17 | Romc!Q* |  ¤ Moe kecy ¤

Já vím.. ale nestíhám to.. čas prostě neskutečně letí :(

V poslední době nepřibývaj články, neobcházim oblíbený blogy.. ale momentálně na to vážně nemám nějak čas a dokonce ani náladu..
Denně se musím do noci učit.. usnu ve 2 ráno (v lepším případě) a vstávám před sedmou (dřív nejsem schopná se vyhrabat) ve škole jsem pak mimo a i když to celkem zvládám.. žádný hrozný známky.. ale prostě je toho moc.. navíc mě poslední dobou některý lidi neuvěřitelně štvou.. ať už nejmenovaná osoba ve škole, rodiče nebo ségra.. Ze všeho nejvíc ale nesnáším, když mi někdo organizuje život a sere se do věcí, do kterých mu vůbec ale vůbec nic není! Zvlášť po dnešku toho mám dost x( Prostě je toho moc a moc x(
Ne zpátky k blogu.. prostě jen co se uklidním a budu mít víc času, začnu zas něco dělat a navštěvovat i vaše blogy.. ale momentálně prostě ne.. I tu dobu co prosedím u počítače musím nějak omezit.. v podstatě běží pořád.. přijdu domů, zapnu počítač a vypínám ho až když jdu spát.. nejhorší je, že se nedokopu k tomu učit se odpoledne nebo včas večer.. ale pak to všechno doháním v noci.. jsem nevrlá, vynervovaná.. a prostě to tak nejde..
Pro některý z vás je to možná něco nepředstavitelnýho.. škola je pro vás pohoda.. ja jí na základce taky neřešila.. byla to pohoda, žádný stresování.. ale představa, že už za rok mě čeká maturita, mě vážně dohání k šílenství..
Když si najdu čas, objevím se tu ;) taky se omlouvám, že moc neodepisuju na komentáře.. spíš vůbec.. ale snad časem.. Během týdne určo ne.. víkend propaříme.. tak snad ten příští víkend? ;)
Romc!Q* Schytal jsem to *396*

Už žádná SB.. odteď už jen oblíbené blogy..

4. února 2009 v 0:14 | Romc!Q* |  ¤ Moe kecy ¤

Už žádná SB.. odteď už jen oblíbené blogy..

Takže.. už žádné spřátelené blogy.. žádné povinnosti, závazky.. neříkám snad, že bych s vámi skončila a na vaše blogy nechodila.. jen prostě nezvládám plnit povinnosti typu: obevit se 3x týdně a napsat spousty komentů, hlídat každý článek o kontrolách SB atd.

Vím, většinou vám nevadí, že se tam ukážu třeba jednou za dva týdny.. vždycky se ve všech těch komentech vypíšu a pokouším se vám vynahradit, že jsem se tam třeba dva týdny skoro neukázala.. a myslím, že vám toho v tom komentu ke každýmu článku napíšu dost.. Pokud mě váš blog opravdu zajímá a ráda vaše články čtu, vždycky si na ně najdu trochu času.. ale pokud je odpovědí na ty komentáře napsat k mýmu článku jedno nebo dvě slova, jako pěkný, hezký, atd. tak proč já se vlastně s těma komentama píšu.. když vám můžu po týdnu napsat dvě slova a konec?

Na vaše blogy chodím ráda, ale dávat spřáteleným blogům nějaké povinnosti, že se někdo musí povinně zapsat nebo ho smažete (jasně, někdy je to jen pro pořádek, ale hned někoho mazat proto, že se musí učit a nemá čas na blogování?).. napsat, že k vám někdo málo chodí, přitom komentářů od něj je u něj minimum.. nejmenuju nikoho, prostě je to o SBčkách obecně, nejen o těch mých.. ale proto, že tyhle povinnosti si jako podmínku spřátelení klade spousta blogařů, nechci mít dál spřátelené blogy, na které MUSÍM povinně psát každý den nebo 3x týdně.. prostě se vám ozvu když si najdu čas.. přečtu si váš článek a sdělím vám svůj názor na něj..

Nebo třeba obsahy komentů.. vy se píšete s článkem a pod ním se objeví komentář typu: "ahoj, obíhám SB, papa.." "ahoj, jak se máš?" a spousta dalších.. přitom k obsahu článku se tam třeba vůbec nic neobjeví.. nehledě na to, že spousta lidí si ho ani nepřečte natož aby se nad ním pozastavili a zamysleli.. k čemu pak taková SBčka jsou? Spřátelování by přece mělo být o tom, že se ve volném čase stavíme na oblíbeném blogu, zkouknem, co je nového a přečtem si články a v komentářích se vyjádříme k tomu tématu..
Klidně si mě můžete z SB smazat.. je to jen na vás.. ale každopádně u většiny z vás se vždycky mooc ráda zastavím, přečtu články a okomentuju je ;)

No nic, nebudu ten článek už nijak natahovat, jen by vás jako obvykle odradil.. i když.. koukám, že už se zas roztáhnul až až.. prostě konec "SBčkům" a odteď už jen "Oblíbené blogy"
Nejen bývalá SB, ale prostě blogy na který ráda chodím a čtu :) seznam se bude postupně měnit a neustále upravovat..
Snad zvládnete tenhle článek přečíst i přes to, že jsem z něj opět udělala dlouhou slohovku..
Romc!Q* Schytal jsem to *396*
Chňapík xD

4. února 2009 v 0:14 | Romc!Q* |  ¤ Videa ¤

Chňapík xD


Tisícovku nebo ti ho ustřihnu xD

4. února 2009 v 0:14 | Romc!Q* |  ¤ Vtipky ¤

Tisícovku nebo ti ho ustřihnu xD

Babka táhne po ulici za sebou dvě igelitové tašky. Z jedné jí občas vypadne tisícikoruna.Všimne si toho policajt a zastaví ji :
"Matko, padají vám peníze z tašky..mimochodem, odkud je máte, neukradla jste je.. ?" praví žertovně.
Babka : "No, víš synáčku, já mám zahradu, která sousedí přímo s parkovištěm u stadionu. Tam chodí chlapi a čůrají mi přes plot na moje květiny. Já jen tak stojím a čekám za keřem se zahradnickýma nůžkama a vždycky když některý prostrčí svého.....hm ehm...přes díru v plotě, chytím ho a zavolám - TISÍCOVKU, NEBO TI HO USTŘIHNU!"
Policajt se usmívá: "Hm, to zní fér.. Tak hodně zdaru! A mimochodem co máte v té druhé igelitce?"
Babka: "No.. ne všichni jsou ochotni zaplatit.."

Zástupce xD

4. února 2009 v 0:14 | Romc!Q* |  ¤ Blbinky ¤

Zástupce xD


Dvanáctka xD

4. února 2009 v 0:14 | Romc!Q* |  ¤ Vtipky ¤

Dvanáctka xD

Nastoupí chlápek do vězení. Staří mazáci mu říkají, aby zabouchal na dozorce a řekl si o dvanáctku Plzeň. Chlápek to teda udělá. Dozorce přijde, chlápek se nakloní k okýnku řekne si o tu dvanáctku. Dostane šílenou ránu pěstí. Když se za pár minut probere, zabouchá znova. Dozorce přijde, nakoukne a dostane ránu zpátky se slovy: "Tady vracím flašku."

Náušnice

4. února 2009 v 0:14 | Romc!Q* |  ¤ Různé ¤

Náušnice


Když se fotka povede..

4. února 2009 v 0:14 | Romc!Q* |  ¤ Různé ¤

Když se fotka povede..

Contact: E-mail romcik27@centrum.cz ICQ487-636-032 || FAQ || Link || Leave message ||