CHAT :)

(POKUD VÁS ZAJÍMÁ, JAK CHAT DÁT NA BLOG, TAK UŽ SE VÁM TO NEPODAŘÍ, POKUD HO NEMÁTE NĚKDE ULOŽENÝ UŽ Z DŘÍVĚJŠKA! TEĎ UŽ NOVÝ VYTVOŘIT NEJDE!)


Březen 2009

Hlásím, že žijuuu :)

12. března 2009 v 17:51 | Romc!Q* |  ¤ Moe kecy ¤

Hlásím, že žijuuu :)

Tak se vám po delší době zas hlásím :) Jen nakouknu, co že se to děje v blogovém světě, u někoho se zastavím a ozvu se :) Poslední dobou ale na blog prostě není čas.. a dokonce ani nálada..

Nejen spousta učení a dalších povinností.. zařizování brigády na léto.. plánování velikonočních prázdnin (konečně se ta Paříž blížíí, jupíí :D - pro ty, co zatím netuší, tak 9. - 13. 4. frčím s kámoškou do Francie :P - dárek k našim 18)
Prostě neustále někde lítám, čeká mě taky pár zkoušek.. státnice, ECDL (něco jako řidičák na počítač).. no a na vysedávání u počítače, psaní článků nebo komentářů mi ten čas už jaksi nějak nezbývá.. ne že bych u počítače trávila míň času než dřív.. ale většinou mám jen zaplej qip, Óčko a facebook..
I když se v pátek nebo sobotu večer přesunu od notebooku k počítači.. tak se prohrabávám spoustou souborů a složek, které potřebuju utřídit, kouknu na film(y), zakecám se i pár hodin na qipu, upravuju fotky, uklízím maily a mám opět celej večer zaplej facebook :D Prostě k blogu se nějak nemůžu dostat..
Na pátek a víkend si naplánuju spoustu aktivit, ale neustále je odkládám..čtení povinné četby, zpracování knížek, úklid, učení..
Pak taky nějaká ta akcička v pátek a prospání následujícího dne (i když to ani nemusím být po akci :D nějak ten tejden, po kterým jsem tak nevyspalá, dohnat musím :P)
Někdy i po škole se stavíme v oblíbený hospůdce oslavit, že jsme přežili další náročný den nebo celý týden :D a pak se mám ještě stihnout něco naučit :-D

Ale dneska mám trochu volného času a opuštěného blogu už je mi nějak líto :D tak se tu aspoň na chvilku stavím :)
Omlouvám se, že se skoro neozývám.. ale nemůžu vám teď momentálně slíbit, že se polepším.. i když se pokusím občas zastavit :)
A taky by to chtělo nový design.. zima už je snad skoro pryč.. i když sem tam něco napadne, ale doufám že za měsíc bude co nejlíp, protože na tu Paříž už se těším hoodně dlouho a nehodlám sebou tahat jen spoustu teplého oblečení :D Tak myslím, že už vím co bude tématem příštího designu :) ale kdy si na něj udělám čas vám teď asi neřeknu :) nechte se překvapit :-P

No nic nebudu už to tu dál rozkecávat :) prolítnu v rychlosti oblíbené blogy a podle času se vám ozvu ;) když ne tak to napravím snad v pátek ;) snad Vám aspoň tenhle jeden článeček po měsíci bude aspoň pro zatím stačit :)
A děkuju za všechny vaše komentáře :-* Moc mě těší, že si na mě najdete čásek, i když už nejsme "eSBéčka" :) V komentářích budu možná stručnější.. ale tady už jsem se nějak vykecala :D ale určitě se u některých vašich článků zas rozkecám :D někdy se nějak nedokážu ovládnout a píšu a píšu.. ale to všechno už znáte :D tak uvidíme podle času ;)

Mějte se krásně.. zvládejte školu i všechno ostatní ;)
Vždycky vás budu mít ráda a na vaše blogy chodit a taky psát komentáře ;) Děkuju za ty vaše :-* jsem ráda, že sem pořád chodíte, i když se toho tu teď moc nedělo :)
Romc!Q* Schytal jsem to *396*

P.S. Lerie už se brzy vylíhne :)
Tak krmte ;) jsem zvědavá, co se z ní vylíhne :) ↓↓↓

FEED Lerie

Contact: E-mail romcik27@centrum.cz ICQ487-636-032 || FAQ || Link || Leave message ||