CHAT :)

(POKUD VÁS ZAJÍMÁ, JAK CHAT DÁT NA BLOG, TAK UŽ SE VÁM TO NEPODAŘÍ, POKUD HO NEMÁTE NĚKDE ULOŽENÝ UŽ Z DŘÍVĚJŠKA! TEĎ UŽ NOVÝ VYTVOŘIT NEJDE!)


Květen 2009

New design, konec vikendu, pozvanka na trhlyny a dík BP :)

10. května 2009 v 2:33 | Romc!Q* |  ¤ Moe kecy ¤
*BP = blogoví prátelé

V první řadě se moc nelekejte nového vzhledu.. nejsem si jistá, jestli se vám bude dobře zobrazovat.. po dlouhý době nastavování alespoň na moje rozlišení monitoru konečně sedí. Je ale možný, že vám se bude zobrazovat úplně rozhozeně..
Každopádně původně jsem měla v plánu něco úplně jinýho.. nakonec to ale dopadlo takhle a doufám, že si najdu čas splácat něco lepšího.. :P Minimálně následující tejden tady ale bude muset zůstat :P

Dneska se nebudu moc rozkecávat.. je docela pozdě a zejtra toho mám před sebou ještě strašně moc.. čeká mě opět další náročněj tejden.. a jako obvykle jsem za celej víkend na nic ani nešáhla.. x( Hromadí se písemky a zkoušení a ani nevím, kam dřív skočit.. však to určitě dobře znáte..

Taky bych vás ráda pozvala na blog http://trhlyny.blog.cz/, který vlastním společně se ScainQou. Konečně se to na něm alespoň trochu pohnulo.. vznikly články o nás a rozcestníky.. brzy začnou přibývat i další články, nejčastěji asi o víkendech, kdy si najdeme aspon trochu času.. Tak se třeba někdy zastavte ;) :)

Jo a jsem mooooc ráda, že ty největší zlatíčka sem pořád chodí a taky se komentářem ozvou :) Rozhodně se vás nevzdám ;) není ani potřeba psát varovné články a komentáře o tom, že kdo se nezapíše, bude smazán.. i když je to někdy pro přehlednost rozhodně lepší :) ty nejvěrnější lidičky se ale i tak ozvou sami od sebe, což určitě potěší mnohem víc :)

Můj další výmysl - Oblíbené blogy nahrazují BLOGOVÍ PŘÁTELÉ :P

3. května 2009 v 17:13 | Romc!Q* |  ¤ Moe kecy ¤
Tak ještě jinak.. :P
Už žádná SB - spřátelené blogy, ani oblíbené blogy.. odteď Blogoví přátelé :)

Blogový přítel = človíček, mající vlastní blog, píšící komentáře - samozřejmě k tématu.. je to osůbka, kterou mám ráda, čtu její články a komentuju je a naopak :)

Neplatí žádná pravidla.. není to jen spřátelený blog, ve kterém si každý stanoví milion pravidel a snaží se jen soupeřit s ostatními, kdo bude mít víc eSBéček.. Potom píše komentáře typu Obíhám, Ahoj jak se máš? atd. K čemu taková SBčka vlastně jsou?
Znám pár blogerů.. nebo blogařů.. sakra jak to skloňovat?.. no prostě pár lidiček jsem prostřednictvím jejich blogů docela dobře poznala, můžu si s nimi popovídat a komentáře pak rozhodně nejsou o ničem, ale i z nich si toho o daných osůbkách dost přečtete :)

Několik takových už jsem poznala, proto je do Blogových přátel řadím automaticky.. ráda poznám další, takže pokud máte zájem stačí se ozvat do komentu ;)

Pozor *90*POZOR!
Nejedná se o nábor milionu SBček, ale o hledání několika mála lidiček, kteří se občas rádi zastaví a napíší koment k tématu :)
..Jasňě jsou i výjimky, kdy jsou komentáře totálně mimo téma.. no některý příklady tu můžete docela často vidět, ale nebudeme jmenovat :D je to právě o tom, že si s váma mám co říct a i v těch komentářích si můžeme určitě popovídat :D

Pokud vás článek neuspal a máte zájem o zařazení mezi Blogové přátele, váš blog je něčím zajímavý a dokážete reagovat na samozřejmě přečtený článek, zanechte koment, já se k vám mrknu a určitě se ozvu :)

Pozn.: určitě budu dost vybíravá, milion stejných blogů, kopírujících neustále to samé dokola rozhodně neuznávám :) Každopádně pokud máte zájem, stačí se ozvat :) už komentářem mě můžete zaujmout :)

Nálada na blogování by konečně byla.. s časem už je to horší..

3. května 2009 v 1:20 | Romc!Q* |  ¤ Moe kecy ¤

Nálada na blogování by konečně byla.. s časem už je to horší..

Ahooojky :)
Tak jsem se zas konečně dostala do té správné blogové nálady.. :D sice nemlám čas na obíhání blogů a psaní spousty komentářů, ale u některých z vás si sem tam články ráda přečtu a dozvím se, co je u vás nového :)
Čas na psaní článků, komentářů nebo tvorbu designu si ale nějak nedokážu najít.. ne že by můj počítač nebyl v pohotovosti hodiny a hodiny denně, ale většinou si jen píšu na qipu, prolejzám facebook, dělám věci do školy nebo počítač používám jenom jako kulisu při učení nebo úklidu..
Až dodnes tu stále strašil zimní design.. ten jsem se rozhodla nahradit mnohem výstižnějším.. nenašla jsem si čas na to abych udělala nový, proto je tu opět jeden školní, který jste tu mohli zahlídnout někdy na začátku školního roku :P

Teď mám spousty povinností a už prostě nemám čas na vysedávání u blogu a psaní komentářů, ale někdy si na to čas určitě najdu :) se ScainQou jsme dokonce daly opět do provozu společný blog http://trhlyny.blog.cz/, kam určitě budeme v nejbližší době přispívat dalšími články :) tak se někdy stavte ;)
První 4 moduly ECDL - něco jako řidičák na počítač jsem zřejmě úspěšně zvládla.. aspoň doufám, certifikát teprve dostanem.. a dokonce už mám za sebou i první státnice ze psaní na PC - desetiminutový opis, obchodní dopis a tabulka mi kupodivu nedaly tak moc zabrat, takže očekávám dobré výsledky :) no uvidíme, čeká mě toho ještě moc.. spousty projektů, další, o poznání težší moduly ECDL.. a taky se už snad půl roku snažím dokopat k autoškole, tak bacha až mě posadí za volant a potkáte mě někde na silnici :D
Snad se dokopu taky k něčemu jinýmu než k mým nekonečným kecům a hodím i jiný články.. jak tak koukám tak tu teď nic jinýho není.. snad se ten čas najde :)

Jinak v Paříži bylo nádherně.. na tyhle velikonoční prázdniny rozhodně jen tak nezapomenu :) Jak už se někteří ptali, tak fotky jsou k vidění jen na facebooku :) Když si mě budete chtí přidat stačí se ozvat třeba na ajsko ;)

Jo a taky děkuju, vám všem, kteří si najdete čásek a zastavíte se tu nebo dokonce necháte komentář :) poupravím trochu oblíbené blogy.. jsou to ty, které mám nejradši, vždycky se na nich ráda zastavím a přečtu nové články ;)
Romc!Q* Schytal jsem to *396*
Contact: E-mail romcik27@centrum.cz ICQ487-636-032 || FAQ || Link || Leave message ||